ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод»
ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод»

Виробництво
асфальтобетонних
сумішей та бітумної емульсії в Запоріжжі

Інформація про компанію               

Історія заводу починається з 1971 року з організації «Запорізького обласного об'єднаного асфальтобетонного заводу» (ЗООАБЗ).

Основною продукцією заводу є асфальтобетонні суміші різних типів та марок, які виготовляються згідно з ДСТУ та СОУ, що діють в Україні.
      На сьогодні освоєно виробництво бітумної емульсії різних типів на устаткуванні компанії MARINI (Італія), продуктивністю - 6 т/год.

Для підвищення якості продукції керівництвом заводу постійно проводитися модернізація обладнання. Введено в експлуатацію нову асфальтозмішувальну установку АЗУ ДС-1857 У. На сьогодні завод оснащений трьома асфальтозмішувальними установками загальною продуктивністю 140 т/год. При цьому є можливість виробляти 3 типи асфальтобетонних сумішей одночасно. Усі три асфальтозмішувальні установки мають сучасне комп'ютерне забезпечення.

Заводська виробнича лабораторія з контролю якості має «Свідоцтво про визнання технічної компетентності», оснащене сучасним обладнанням та приладами, що дозволяє випускати продукцію високої якості відповідно до вимог нормативних документів.

Продукція заводу вже встигла зарекомендувати себе на дорогах м. Запоріжжя, м. Дніпра. Успішно застосовується на дорогах міста полімерна асфальтобетонна суміш.

На ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод» змонтовано дві установки для модифікації бітуму полімерними матеріалами, адгезійними добавками, завдяки чому завод може виробляти асфальтобетонні суміші за найсучаснішими технологіями.

Завод співпрацює з більш ніж 100 організаціями та підприємствами Запорізької та Дніпропетровської області.
На заводі працює висококваліфікований персонал. Нині завод є одним із найбільших підприємств у галузі.

Найголовнішим і невіддільним елементом у будівництві доріг є асфальт та його якість. Саме якість виробленого асфальту відрізняють ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод» від інших виробників.

СертифікатиЗ нами співпрацюють
ЗАБЗ
Юридична адреса (Офіс):
69095 м. Запоріжжя,
вул. Гончарова, 20
ЗАБЗ
Виробництво:
69084 м. Запоріжжя,
вул. Миколи Краснова, 12
Наші координати:
Юридична адреса (Офіс):
69095 м. Запоріжжя,
вул. Гончарова, 20


Виробництво:
69084 м. Запоріжжя,
вул. Миколи Краснова, 12
Наші контакти:
Приймальня:    061-787-47-16
 
Бухгалтерія:    061-787-46-63
E-mail:           oao-zabz@ukr.net
 
E-mail:  zabz1148@gmail.com