ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод»
ПрАТ «Запорізький асфальтобетонний завод»

Продукція

Згідно з ДСТУ Б В.2.7-119:2011 «Суміші асфальтобетонні  та асфальтобетон дорожній та аеродромний»  і ДСТУ Б В.2.7-127:2015 «Суміші асфальтобетонні та асфальтобетон щебенево-мастикові» суміші асфальтобетонні, залежно від виду мінеральної складової (кам'яного матеріалу), поділяються на:

  • крупнозернисті (розмір зерен до 40 мм);
  • дрібнозернисті  (розмір зерен до 20 мм);
  • піщані (розмір зерен до 5 мм).

За типами:

  • А1 (вміст щебеню від 50 до 55%) використовується для верхніх шарів дорожнього покриття
  • А (вміст щебеню 45 до 65 %) використовується для нижніх шарів дорожнього покриття
  • Б1, Б2 (вміст щебеню від 35 до 50%) використовується для верхніх шарів дорожнього покриття
  • Б (вміст щебеню від 35 до 45%) використовується для верхніх шарів дорожнього покриття
  • В1, В2 (вміст щебеню від 25 до 35%)  використовується для верхніх шарів дорожнього покриття
  • Г2 (вміст щебеню 0%) використовується для влаштування тротуарів
  • ЩМАС (вміст щебеню від 60 до 80%) використовується для верхніх шарів дорожнього покриття

На сайті розміщено калькулятор для розрахунку кількості асфальтобетонної суміші на 1 кв.м площі дорожнього покриття. Перейти до калькулятору  ВИДИ АСФАЛЬТОБЕТОННИХ СУМІШЕЙ

Суміш піщана - з розміром зерен до 5 мм (Пщ);
Суміш дрібнозерниста з розміром зерен до 20 мм (М/з);
Суміш крупнозерниста з розміром зерен до 40 мм (Кр);
Суміш щебениста (чорний щебінь) з розміром зерен до 40 мм (Ч/щ);
Щебенисто-мастиковий асфальтобетон з розміром зерен до 40 мм (ЩМА).

БІТУМИ ДОРОЖНІ

Бітум БНД 130/200
Застосовується для поверхневої обробки покриттів у районах з помірним кліматом, для просочення щебеневих покриттів у районах з холодним та помірним кліматом, для приготування гарячих асфальтобетонних та бітумомінеральних сумішей у районах з холодним кліматом. Бітум БНД 60/90 застосовується для просочення дорожніх щебеневих покриттів у районах з теплим кліматом, для приготування гарячих асфальтобетонних та бітумомінеральних сумішей у районах з теплим кліматом. Бітум БНД 40/60 застосовується для приготування асфальтобетонних та бітумомінеральних сумішей у районах з літніми температурами > 30°C.

НАПОВНЮВАЧІ ДЛЯ АСФАЛЬТОБЕТОНУ

Порошок мінеральний
Є важливою активною структурною складовою асфальтобетону. Завдяки своїй розвиненій поверхні, що адсорбує на себе більшу частину бітуму, мінеральний порошок надає асфальтобетону необхідні властивості, тобто механічну міцність, здатність до пружних та пластичних деформацій, що суттєво покращує якість дорожнього покриття, збільшує термін його служби та дає значну економію при експлуатації.

МОДИФІКАТОРИ БІТУМУ

CALPRENE® 501
Це термопластичний СБС (Стирол-Бутадієн-Стирол) сополімер зі співвідношенням бутадієну до стиролу - 69/31, полімеризований з розчину і має лінійну структуру. Термоеластопласти, завдяки своєму складу та структурі, покращують властивості полімербітумного в'яжучого: розширює інтервал пластичності, знижуючи температуру крихкості та підвищуючи температуру розм'якшення, збільшує характеристики міцності асфальтобетону, його тріщиностійкість і зсувостійкість. Крім цього адгезійна здатність полімербітумного в'яжучого перевищує аналогічну вихідних бітумів, за інших рівних умов відрізняються високою еластичністю (здатністю до великих оборотних деформацій після припинення деформування або після зняття навантаження)
SASOBIT(SMB)
Це ФТ-парафін, що застосовується для модифікації бітумів - збільшує характеристики міцності асфальтобетону, застосовується при виробництві литих сумішей, покриттів мостів, забезпечує їх підвищену втому, довговічність покриття, знижує температуру укладання асфальтобетону
WETFIX BE
        
Це адгезійна добавка. Збільшує водостійкість асфальтобетону, запобігає утворенню вибоїн, ям та лущення. Підвищує зчеплення бітумів із кам'яними матеріалами (до 95-100%). Прискорює формування дорожніх шарів, що виконуються з використанням рідких бітумів. 
   

БІТУМНА ЕМУЛЬСІЯ

Емульсія Бітумна Дорожня є однорідною малов'язкою рідиною, одержуваною шляхом диспергування бітуму у водному розчині емульгатора. Така емульсія нашого виробництва належить до класу прямих бітумних емульсій. Саме цей тип бітуму найбільш широко використовується при проведенні різного роду дорожніх робіт. За рахунок відносно низької в'язкості бітумна емульсія забезпечує найбільш прийнятні умови для обробки дорожніх матеріалів.
      Емульсія застосовується при:
• підгрунтуванні основи при будівництві автомобільних доріг;
• влаштуванні шарів дорожніх одягів способом просочення та поверхневої обробки; 
• влаштуванні тонкошарових шорстких шарів зносу; 
• у складі емульсійно-мінеральної суміші при ямковому ремонті.


 
 


 
 
ЗАБЗ
Юридична адреса (Офіс):
69095 м. Запоріжжя,
вул. Гончарова, 20
ЗАБЗ
Виробництво:
69084 м. Запоріжжя,
вул. Миколи Краснова, 12
Наші координати:
Юридична адреса (Офіс):
69095 м. Запоріжжя,
вул. Гончарова, 20


Виробництво:
69084 м. Запоріжжя,
вул. Миколи Краснова, 12
Наші контакти:
Приймальня:    061-787-47-16
 
Бухгалтерія:    061-787-46-63
E-mail:           oao-zabz@ukr.net
 
E-mail:  zabz1148@gmail.com